English Language Persian Language
Book Now
دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی شد

سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی شد;

مراسم تودیع مدیرکل سابق و سرپرست جدید هتل هما احمدآباد مشهد با حضور رییس هیات مدیره و مدیر عامل گروه هتلهای هما ، مدیر حراست گروه، مدیر کل هتل هما خیام مشهد و سرپرستان واحدها و قسمتهای هتل هما احمدآباد مشهد در تاریخ بیست و ششم مهر ماه سال 1397 برگزار شد. 

در این مراسم مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات فریدون موافق، طی حکمی احمد سلاعیان را بعنوان سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی کرد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. پس از آن اصغر خیامیان، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل گروه هتلهای هما، با اشاره به تلاشهای فریدون موافق در بازسازی هتل، از تلاشهای وی در دوره تصدی مدیریت هتل هما احمدآباد مشهد تقدیر کرد.

در ادامه خیامیان با اشاره به نقاط قوت، تمایز خدمات و موقعیت مکانی هتل نسبت به دیگر هتلها و نیز ابزار قیمت گذاری که در اختیار هتلهای تابعه قرار گرفته، ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد هتل در دوران مدیریتی قبلی، ابراز امیدواری کرد با توجه به پتانسیل های موجود و امکان هم افزایی میان شرکتهای تابعه سازمان تامین اجتماعی و همچنین با در نظر داشتن بازارهای جدید و ایجاد خلاقیت در ارائه خدمات، هتل هما احمدآباد بتواند از طریق  برنامه ریزی صحیح و طراحی استراتژیهای مناسب، به میانگین سطح اشغال سالیانه بالاتری دست یابد.

  پس از آن فریدون موافق ضمن تشکر از مدیر عامل گروه ، با اشاره به دوران بازسازی هتل، گزارشی از عملکرد هتل در دوران تصدی خود را ارائه کرد و با اشاره به تخصص ، تجربه و تعهد کارکنان هتل، از تمامی پرسنل هتل در طول مدیریت خود ، تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه احمد ساعیان، سرپرست جدید هتل هما احمدآباد ضمن تشکر از مدیر عامل گروه هتلهای هما در استفاده از توانمندیهای گروه، نکاتی در رابطه با حساسیت ها و  انتظارات گروه از هتل هما احمدآباد مشهد را بیان کرد. ساعیان ضمن تشکر از مدیدیت قبلی هتل، ابراز امیدواری کرد با ادامه همکاری مستمر و استفاده از همه توانمندیها، هتل هما احمدآباد به درجات بالاتری از موفقیت دست یابد.  

در پایان مراسم، مدیرعامل گروه هتلهای هما با اهداء  لوح و هدایای به رسم یادبود از تلاشها و زحمات فریدون موافق تقدیر و تشکر نمود و برای سرپرست جدید هتل هما احمدآباد مشهد و مجموعه تحت مدیریت وی آرزوی توفیق و پیشرفت روز افزون کرد.  

;

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال در هتل هما تهران برگزار شد

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال در هتل هما تهران برگزار شد;

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال با حضور دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا)، خیامیان مدیرعامل گروه هتلهای هما، حبیبی کرمانی مدیربازاریابی و امور مشتریان گروه هتلهای هما، برخی از دست اندرکاران و اساتید حوزه بازاریابی دیجیتال،  مسئولان بازاریابی هتل‌های تابعه گروه و جمعی از کارشناسان بازاریابی گروه در هتل هما تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد مجید حبیبی کرمانی مدیر بازاریابی و امور مشتریان گروه ضمن خوش آمدگویی به بیان برخی چالش‌های موجود در حوزه بازاریابی دیجیتال پرداخت. وی با اشاره به کم هزینه بودن حضور در این حوزه گفت: هزینه‌های بسیار اندک و در دسترس بودن ابزارهای حضور در عرصه بازاریابی دیجیتال باعث حضور برخی غیر متخصص ها در این عرصه شده است.

در ادامه علی دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا)، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاه آموزشی، بر تاثیرگذاری این جلسات و کارگاه‌ها بر عملکرد دست‌اندرکاران، افزایش رضایتمندی میهمانان و معرفی هرچه بیشتر گروه هتلهای هما و هلدینگ گردشگری تاکید کرد. وی گفت با توجه به شرایط اقتصادی موجود و جنگ تمام عیار اقتصادی که بر کشور تحمیل شده است باید راهکارهائی برای گذار از این شرایط حساس اندیشیده شود. وی خاطرنشان کرد با توجه به افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش ریال، ایران بعنوان مقصدی ارزان جهت سفر شناخته می‌شود. دستجردی گفت: در این شرایط باید با تلاش و پشتکار تهدیدها را تبدیل به فرصت کرده و با بی تاثیر کردن تحریم‌های ناعادلانه و تحمیلی، دشمنان کشور را با شکست داد.

در ادامه این جلسه اصغر خیامیان مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن تاکید بر سخنان مدیرعامل هگتا گفت: انتظار می‌رود کلیه مسئولان بازاریابی همه تلاش خود را در حفظ و افزایش رضایتمندی میهمانان بکار گیرند. وی تاکید کرد مسئولان بازاریابی باید با تمرکز بر سطح اشغال هتل‌های تابعه ضمن تعریف بسته‌های ارزان سفر در افزایش سطح اشغال هتل‌ها تلاش کنند.

این جلسه با برگزاری چند کارگاه‌ آموزشی خاتمه یافت.

;